Kurumsal

Özel Beydağı Polikliniği Mersin Estetik Güzellik

Özel Beydağı Polikliniği, Mersin’de Dolgu, Botoks, Lazer Epilasyon, Dövme Silme, İğneli Epilasyon, Bölgesel Zayıflama, Cilt Bakımı, Solaryum ve diğer estetik islemleri uygulamaktadır. İlk kez 2005 yılında Mersin Çamlıbel'de güzellik merkezi olarak faaliyete geçmiş olup, Sağlık Bakanlığı’nın 15.02.2008 tarih ve 26788 sayılı yönetmelikle yurt genelinde tüm Güzellik Merkezlerini Polikliniğe dönüştürmesi neticesinde, MÜRVET BEYDAĞI ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ olan ismini ÖZEL BEYDAĞI POLİKLİNİĞİ olarak değiştirmiş ve hizmetlerine bu ünvanla devam etmeye başlamıştır. Web sitemiz söz konusu yönetmeliğin 29. Maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmaktadır. Polikliniğin sahibi Mürvet Beydağı Estetik Limited Şirketi'dir. Halen Mürvet Beydağı yönetiminde 5 estetisyen, 1 hemşire ve 1 de halkla ilişkiler uzmanıyla hizmet vermektedir. Mürvet Beydağı Mersin'de 2000 yılından beri Güzellik Uzmanı olarak çalışmaktadır. Eşi Prof Dr Hüseyin Beydağı, önceleri Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Fizyoloji Anabilim Dalı Başkanı olarak çalışırken 2011 yılında bu görevinden ayrılarak Özel Beydağı Polikliniği'nde çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda Medikal Estetik Hekimi olan Dr Hüseyin Beydağı tarafından yapılan başlıca uygulamalar şunlardır:

Botoks, Dolgu, Mezolifting, Saç Mezoterapisi, Bölgesel Zayıflama Amaçlı Mezoterapi, Karboksiterapi, Laser Epilasyon (Aleksandrite ve ütüleme sistemi), Laserle Dövme Silme, Kırışıklık Tedavisi, Cilt Gençleştirme, PRP (Platelet Rich Plasma), Gençlik Aşısı, Endopeel, Antiaging Uygulamaları

Ayrıca Mürvet Hanım yönetimindeki Güzellik Uzmanlarımız tarafından yapılan başlıca işlemler şunlardır:

Cilt ve vücut bakımları, Jet peel, Kalıcı Makyaj (eyeliner, kaş ve dudak), Profesyonel Makyaj, Gelin Makyajı, Manikür-pedikür, Protez Tırnak, Ağda, İğneli Epilasyon, Solaryum, Kaş-kirpik Boyama, Kirpik Perması, Bölgesel Zayıflama ve selülit giderici uygulamalar (kavitasyon, radyofrekans, soğuk lipoliz, elektroterapi, enfraruj), Vücut Analizi

VİZYONUMUZ – MİSYONUMUZ

Deneyimli kadromuzla kaliteli ve zamanında hizmet üretmek. Karşılıklı güven ve saygı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu amacı gerçekleştirirken en son teknolojiyi ve bilimsel gelişmeleri takip etmek; dürüst, güleryüzlü ve modern çalışma anlayışımızla üzerimize düşen görevleri yerine getirmektir. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatı sunmak temel ilkemizdir.

YASAL UYARI

Bu siteyi kullanmaya başladıktan sonra aşağıda yazılmış olan tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Mürvet Beydağı Estetik Ltd Şti, bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir.  

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz; Sağlık Bakanlığı’nın 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre, sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan hiç bir bilgi, bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Kişisel tedavi ve teşhis yöntemleri için değerlendirilemez. Bilgilendirme amaçlı hazırladığımız bu sitemizdeki tüm anlatılan işlemler, yorum, bilgi ve görüntüler sadece kişileri bilgilendirme amaçlı olup; tanı, reklam, tedaviye teşvik sağlama ve yönlendirme gibi bir amaç taşımamaktadır.  Profesyonel tıbbi bakım yerine geçmemektedir ve tıbbi tavsiye ve hizmetler sunulmamaktadır. Mürvet Beydağı Estetik Ltd Şti, hiçbir hal ve şartta, bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla (veya hatalı kullanımıyla) herhangi bir biçimde ilişkilendirilebilecek hiçbir zarar veya sorumluluktan ötürü doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerin doğru olmasını sağlamak için elden gelen her türlü çaba sergileniyorsa da, Mürvet Beydağı Estetik Ltd Şti, bu sitede yer alan sayfalardaki hiçbir yazım hatasından veya eksikliğinden ötürü sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Görüntülemekte olduğunuz web sitesinde bulunan hiçbir bilgi, beydagipoliklinigi.com’dan kaynak gösterilmeden, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.

 

Bizimle Çalışın!

Hemen Arayın! 0 537 243 33 99

Hizmetlerimizden sınırsız şekilde yararlanın!